រេឡេ Weidmuller DRI424024L 7760056329
ការពិពណ៌នាខ្លី៖
Weidmuller DRI424024L 7760056329 គឺជា D-SERIES DRI, រេឡេ, ចំនួន​ទំនាក់ទំនង៖ 2, ទំនាក់ទំនង CO AgSnO, វ៉ុល​ត្រួតពិនិត្យ​ដែល​បាន​វាយតម្លៃ៖ 24 V DC, ចរន្ត​បន្ត៖ 5 A, ការ​តភ្ជាប់​ដាវ​សំប៉ែត (2.5 mm x 0.5 mm), ប៊ូតុង​សាកល្បង​ដែល​មាន៖ ទេ។
  • ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល
    ស្លាកផលិតផល
    រេឡេស៊េរី Weidmuller D៖
    រេឡេឧស្សាហកម្មជាសកលដែលមានប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់.
    រេឡេ D-SERIES ត្រូវបានបង្កើតឡើងសម្រាប់ការប្រើប្រាស់ជាសកលនៅក្នុងកម្មវិធីស្វ័យប្រវត្តិកម្មឧស្សាហកម្មដែលត្រូវការប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់។ ពួកវាមានមុខងារច្នៃប្រឌិតជាច្រើន ហើយមាននៅក្នុងវ៉ារ្យ៉ង់មួយចំនួនធំ និងក្នុងការរចនាជាច្រើនសម្រាប់កម្មវិធីចម្រុះបំផុត។ សូមអរគុណដល់សម្ភារៈទំនាក់ទំនងផ្សេងៗ (AgNi និង AgSnO ។ល។) ផលិតផល D-SERIES គឺសមរម្យសម្រាប់បន្ទុកទាប មធ្យម និងខ្ពស់។ វ៉ារ្យ៉ង់ដែលមានវ៉ុលឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាចាប់ពី 5 V DC ដល់ 380 V AC អាចឱ្យប្រើជាមួយវ៉ុលត្រួតពិនិត្យគ្រប់បែបយ៉ាង។ ការតភ្ជាប់ស៊េរីទំនាក់ទំនងឆ្លាតវៃ និងមេដែកផ្ទុះដែលភ្ជាប់មកជាមួយ កាត់បន្ថយសំណឹកទំនាក់ទំនងសម្រាប់បន្ទុករហូតដល់ 220 V DC/10 A ដោយហេតុនេះពន្យារអាយុកាលសេវាកម្ម។ ប៊ូតុង LED ស្ថានភាពបូករួមទាំងប៊ូតុងសាកល្បងធានានូវប្រតិបត្តិការសេវាកម្មងាយស្រួល។ រេឡេ D-SERIES មាននៅក្នុងកំណែ DRI និង DRM ជាមួយនឹងរន្ធសម្រាប់បច្ចេកវិទ្យា PUSH IN ឬការតភ្ជាប់វីស ហើយអាចត្រូវបានបំពេញបន្ថែមជាមួយនឹងគ្រឿងបន្ថែមជាច្រើន។ ទាំងនេះរួមមានសញ្ញាសម្គាល់ និងសៀគ្វីការពារដែលអាចដោតបានជាមួយ LEDs ឬឌីយ៉ូតកង់សេរី។
    វ៉ុលត្រួតពិនិត្យពី 12 ដល់ 230 V
    ប្តូរចរន្តពី 5 ទៅ 30 A
    ទំនាក់ទំនងប្តូរពី 1 ទៅ 4
    វ៉ារ្យ៉ង់ដែលមាន LED ឬប៊ូតុងសាកល្បងដែលភ្ជាប់មកជាមួយ
    គ្រឿងបន្ថែមដែលផលិតតាមតម្រូវការចាប់ពីការតភ្ជាប់ឆ្លងកាត់រហូតដល់សញ្ញាសម្គាល់
    ទិន្នន័យបញ្ជាទិញទូទៅ
    កំណែ D-SERIES DRI, រេឡេ, ចំនួន​ទំនាក់ទំនង៖ 2, ទំនាក់ទំនង CO AgSnO, វ៉ុល​ត្រួតពិនិត្យ​ដែល​បាន​វាយតម្លៃ៖ 24 V DC, ចរន្ត​បន្ត៖ 5 A, ការ​តភ្ជាប់​ផ្លែ​សំប៉ែត (2.5 mm x 0.5 mm), ប៊ូតុង​សាកល្បង​ដែល​មាន៖ ទេ